سفارشات داخل شهر تهران به چند روش متفاوت و بنا بر انتخاب شما قابل ارسال هستند:

ارسال سریع

مرسوله حداقل 1 و حداکثر 4 ساعت پس از ثبت سفارش به دست شما می‌رسد و هزینه پیک درمحل توسط شما پرداخت می‌شود.

پیک مجموعه ویپرزدیلی

در این روش شما باید زمان و ساعت تحویل را با توجه به زمان خالی ارسالات مجموعه، هنگام ثبت سفارش انتخاب کنید. هزینه ارسال با پیک مجموعه ویپرزدیلی درحال حاضر 45.000 تومان است و بین 1 تا 6 ساعت کاری ارسال می گردد.

توجه داشته باشید که مناطق نام برده شده در لیست زیر شامل ارسال با پیک مجموعه نمی‌باشد:

  • شمال غرب: بلوار پژوهش، بلوار گیاه شناسی، بلوار اردستانی، شهرک چیتگر، شهرک اردکیده، شهرک مروارید، آزاد شهر، وردآورد
  • غرب: کیلومتر13 و بعد از آن
  • جنوب غرب:  جاده احمدآباد، شهرک فردوس، فیروز بهرام، خلازید، مرتضی گرد
  • جنوب: شهرک رسالت، صالح آباد، 13 آبان، جوانمرد قصاب، دولت آباد، شهر ری
  • شرق: شهرک شهید بهشتی، شهرک شهید شهپریان، شهرک سازمان آب، جاده تلو، جاده لشکرک
  • داخل مناطق مسکونی نظامی

پست پیشتاز

درصورتی که سفارشتان را قبل از ساعت 12:00 روز کاری ثبت نمایید، بسته شما در همان روز تحویل اداره پست می‌شود. و سفارشاتی که بعد از ساعت 12:00 ثبت شوند، روز کاری بعدی به اداره پست تحویل داده می‌شود.

مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین 3 الی 5 روز کاری پس از ارسال به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز درحل حاضر 45.000 تومان است.

ارسال رایگان

سفارشات بالای 1 میلیون تومان توسط پیک مجموعه و رایگان ارسال می‌شوند. و کمتر از 6 ساعت کاری پس از ثبت سفارش بسته به دست شما می‌رسد.

تحویل حضوری در فروشگاه

درصورت انتخاب دفتر ستارخان برای تحویل حضوری سفارشتان، 1 تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش با هماهنگی همکاران پشتیبانی می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

و درصورتی انتخاب دفتر اندرزگو، 5 تا 6 ساعت پس از ثبت سفارش و با هماهنگی همکاران پشتیبانی می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

توجه

اگر ساکن اطراف شهر تهران (مناطقی نظیر: شهریار، پرند، لویزان، اسلامشهر و…) هستید، باید از گزینه سوم یعنی پست پیشتاز استفاده نمایید. و درصورتی که بخواهنید از گزینه اول یعنی ارسال سریع استفاده کنید، تمام هزینه ارسال به عهده شما مشتری گرامی می‌باشد.

ساعات اعلام شده از ساعت کاری مجموعه (10 صبح الی 8 شب) لحاظ میگردد و برای ارسال رایگان و ارسال پیک مجموعه بازه زمانی دقیق درج میگردد.

تیپاکس

اگر که سفارشتان را در روزهای شنبه الی چهارشنبه قبل از ساعت 11:30 روزکاری ثبت نمایید، همان روز، و اگر پس از ساعت 11:30 ثبت سفارش کنید روز کاری بعد، بسته شما به تیپاکس تحویل شده و به گفته تیپاکس 24 الی 72 ساعت بعد به مقصد می‌رسد. اگر هم سفارشتان را در روز پنج شنبه تا قبل از ساعت 11:00 روزکاری ثبت نمایید، همان روز و اگر پس از ساعت 11:00 ثبت سفارش کنبد، روز شنبه بسته شما به تیپاکس تحویل داده می شود. هزینه ارسال با پست تیپاکس به صورت پس‌کرایه و به عهده مشتری محترم است.

پست پیشتاز

تمام سفارشاتی که از ساعت 11:30 الی 20:00 ثبت شوند، صبح روز کاری بعد به اداره پست تحویل داده می‌شود.

مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین 3 الی 5 روز کاری پس از ارسال، به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز برای شهرستان درحال حاضر 55.000 تومان است.

ارسال رایگان

سفارشات بالای 1 میلیون تومان با تیپاکس و به صورت رایگان ارسال می‌شوند. بجز (شهرستان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و جزایر کیش و قشم) که با پست پیشتاز ارسال می گردند.