سفارشات داخل شهر تهران به چند روش متفاوت و بنا بر انتخاب شما قابل ارسال هستند:

ارسال سریع

مرسوله حداقل ۱ و حداکثر ۴ ساعت پس از ثبت سفارش به دست شما می‌رسد و هزینه پیک درمحل توسط شما پرداخت می‌شود.

پیک مجموعه ویپرزدیلی

در این روش شما باید زمان و ساعت تحویل را با توجه به زمان خالی ارسالات مجموعه، هنگام ثبت سفارش انتخاب کنید. هزینه ارسال با پیک مجموعه ویپرزدیلی درحال حاضر ۳۰٫۰۰۰ تومان است و بین ۱ تا ۶ ساعت کاری ارسال می گردد.

پست پیشتاز

درصورتی که سفارشتان را قبل از ساعت ۱۲:۰۰ روز کاری ثبت نمایید، بسته شما در همان روز تحویل اداره پست می‌شود. و سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۲:۰۰ ثبت شوند، روز کاری بعدی به اداره پست تحویل داده می‌شود.

مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین ۳ الی ۵ روز کاری پس از ارسال به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز درحل حاضر ۳۰٫۰۰۰ تومان است.

ارسال رایگان

سفارشات بالای ۱ میلیون تومان توسط پیک مجموعه و رایگان ارسال می‌شوند. و کمتر از ۶ ساعت کاری پس از ثبت سفارش بسته به دست شما می‌رسد.

تحویل حضوری در فروشگاه

درصورت انتخاب دفتر ستارخان برای تحویل حضوری سفارشتان، ۱ تا ۳ ساعت پس از ثبت سفارش با هماهنگی همکاران پشتیبانی می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

و درصورتی انتخاب دفتر اندرزگو، ۵ تا ۶ ساعت پس از ثبت سفارش و با هماهنگی همکاران پشتیبانی می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

توجه

اگر ساکن اطراف شهر تهران (مناطقی نظیر: شهریار، پرند، لویزان، اسلامشهر و…) هستید، باید از گزینه سوم یعنی پست پیشتاز استفاده نمایید. و درصورتی که بخواهنید از گزینه اول یعنی ارسال سریع استفاده کنید، تمام هزینه ارسال به عهده شما مشتری گرامی می‌باشد.

ساعات اعلام شده از ساعت کاری مجموعه (۱۰ صبح الی ۸ شب) لحاظ میگردد و برای ارسال رایگان و ارسال پیک مجموعه بازه زمانی دقیق درج میگردد.

تیپاکس

اگر که سفارشتان را در روزهای شنبه الی چهارشنبه قبل از ساعت ۱۱:۳۰ روزکاری ثبت نمایید، همان روز، و اگر پس از ساعت ۱۱:۳۰ ثبت سفارش کنید روز کاری بعد، بسته شما به تیپاکس تحویل شده و به گفته تیپاکس ۲۴ الی ۷۲ ساعت بعد به مقصد می‌رسد. اگر هم سفارشتان را در روز پنج شنبه تا قبل از ساعت ۱۱:۰۰ روزکاری ثبت نمایید، همان روز و اگر پس از ساعت ۱۱:۰۰ ثبت سفارش کنبد، روز شنبه بسته شما به تیپاکس تحویل داده می شود. هزینه ارسال با پست تیپاکس به صورت پس‌کرایه و به عهده مشتری محترم است.

پست پیشتاز

تمام سفارشاتی که از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۲۰:۰۰ ثبت شوند، صبح روز کاری بعد به اداره پست تحویل داده می‌شود.

مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین ۳ الی ۵ روز کاری پس از ارسال، به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز برای شهرستان درحال حاضر ۳۰٫۰۰۰ تومان است.

ارسال رایگان

سفارشات بالای ۱ میلیون تومان با تیپاکس و به صورت رایگان ارسال می‌شوند. بجز (شهرستان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و جزایر کیش و قشم) که با پست پیشتاز ارسال می گردند.