قوانین و مقررات سایت ویپرزدیلی:

 1. دستگاه های خریداری شده از سایت ویپرزدیلی، دارای ضمانت 7 روزه هستند. در صورتی که دستگاه های دارای باتری داخلی، مشکلی در قسمت باتری خود داشته باشند یا مشکلی در عملکرد کلی دستگاه وجود داشته باشد به شرط آنکه پس از خرید ضربه نخورده و یا تماسی با آب نداشته باشد و به شرط عدم داشتن ریزش جوس به داخل دستگاه، قابل تعویض بوده یا در صورت تمایل مشتری، ویپرزدیلی دستگاه را پس گرفته و مبلغ پرداختی را به مشتری برمی‌گرداند.

  ❗ آموزش استفاده صحیح از دستگاه ها را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید. برای دیدن تمام ویدیوها کلیک کنید. 

 2. جویس و سالت نیکوتین های خریداری شده به شرط باز نشدن پلمپ آن ها تا 7 روز قابل عودت و تعویض هستند.
 3. در زمان خرید به توضیحات نوشته شده در صفحه محصول دقت کامل نمایید. برخی دستگاه ها دارای باتری داخلی هستند، یعنی نیازی به خرید باتری دیگری ندارند. اما برخی دستگاه ها باتری خارجی دارند، که این باتری در پکیج محصول وجود ندارد و باید آن را به صورت مجزا از سایت خریداری کنید.
  همچنین هنگام انتخاب باتری به سایز آن توجه نمایید تا مشکلی پیش نیاید.
 4. همانطور که می‌دانید باتری ها حتی از جانب کارخانه تولید کننده‌شان نیز دارای گارانتی نیستند؛ اما ویپرزدیلی برای جلب رضایت مشتریانش، ضمانت 3 روزه برای باتری ها در نظر گرفته است.
 5. در زمان نهایی کردن سبد خرید، آدرس را با ذکر تمام جزئیات اعم از استان، شهرستان، خیابان اصلی، فرعی، کوچه، بن بست، پلاک و واحد را وارد نمایید. اگر توضیحی برای تحویل بسته دارید، در قسمت توضیحات یادداشت نمایید. در صورتیکه آدرس شما ناقص بوده و بسته برگشت بخورد، ویپرزدیلی مسئولیتی نداشته و هزینه ارسال مجدد با خودتان خواهد بود.
 6. اگر در شهر تهران زندگی می‌کنید، علاوه بر ارسال با پست می‌توانید از طریق الوپیک یا پیک داخلی مجموعه ویپرزدیلی هم سفارش خود را دریافت نمایید. در صورت تمایل به هر شیوه‌ی ارسال باید آن را انتخاب کنید.
 7. بسته های شهرستان توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند، در صورتیکه تمایل به ارسال با تیپاکس داشته باشید باید در قسمت توضیحات یادداشت کنید.
 8. برای حفظ امنیت مشتریان عزیز و مجموعه ویپرزدیلی، برای خرید هایی با مبلغ بیشتر از 2 میلیون تومان، نیاز به احراز هویت توسط کارت ملی وجود دارد.