درباره ما:

مجموعه ویپرزدیلی با شعار “سلامتی از همه چیز مهم‌تره” از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات ویپینگ شروع کرد.

 

طی این سال‌ها در دانشگاه های معتبر و معروفی از جهان تحقیقات گسترده‌ای روی محصولات ویپینگ صورت گرفته تا میزان آسیب آن‌ها به بدن شناسایی و اندازه‌گیری شود. گزارشات نهایی منتشر شده از این تحقیقات ثابت می‌کند که آسیب ویپ و محصولات ویپینگ تا 98% کمتر از سیگار است. بنابراین جایگزین کردن ویپ بجای سیگار می‌تواند قدم مؤثری در حفظ و احیای سلامتی شما باشد.

نگران نباشید ویپرزدیلی در این راه کنار شماست!

 

ما در ویپرزدیلی همواره در تلاشیم که در تمام مراحل کار، سلامتی شما را در اولویت کاری خود قرار دهیم؛ از واردات محصولات اورجینال و باکیفیت از بهترین کمپانی‌های تولیدکننده گرفته تا فروش با کمترین سود و بهترین قیمت. ما برای ساختن زندگی بهتر و سالم‌تر همراه شماییم.

 

هدف ایجاد فروشگاه ویپ ویپرزدیلی چیه؟

هدف ما جایگزین کردن یک تفریح سالم تر از قلیان و سیگار برای عموم مردم است. ویپ با نداشتن قطران و عناصر سمی سیگار و قلیان جایگزین سالمتری نسبت به آنها می باشد و کمتر شما را در معرض آسیب قرار می دهد

چگونه ویپ، جویس و متعلقات آن را به صورت اصلی (original) تهیه خواهید کرد؟ فروشگاه ویپرزدیلی نمایندگی رسمی چندین برند بزرگ دنیا (NASTY, DINNERLADY & VGOD) با فراهم کردن تنوع کاملی از محصولات مرتبط با ویپ این امکان را برای شما فراهم کرده که اجناس را با ضمانت اصلی بودن خرید کنید.

زمان شما برای ما بسیار ارزشمند است. پس همه نیازهای شما یک جا در ویپرزدیلی با حداقل قیمت تعبیه شده تا از صرف زمان بیهوده برای پیدا کردن محصولات مختلف جلوگیری کنیم.

ما شما را به ویپ شاپ حضوری خود دعوت می کنیم. یک مکان بی نظیر که می توانید محصولات مختلف را از نزدیک بررسی کنید. برای هماهنگی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کانال یوتوب ویپرزدیلی

ما در کانال یوتوب ویپرزدیلی به ارائه، معرفی، بررسی، آموزش و نکات مربوط به دستگاه‌ها و محصولات مربوط به ویپ و دنیای ویپینگ می‌پردازیم. محصولات مختلف را کارشناسی می‌کنیم و تجربه‌ٔ به‌دست آمده را با شما به اشتراک می‌گذاریم. با مقایسهٔ دستگاه‌ها و ای‌-لیکوییدها سعی می‌کنیم تا پاسخ تمام سوالات را پوشش دهیم. ویپرزدیلی یک فروشگاه آنلاین نیز دارد که محصولات اورجینال برندهای معتبر را با قیمت مناسب عرضه می‌کند. اگر شما علاقه‌مند به ویپ هستید، می‌توانید از کانال یوتوب و فروشگاه ویپرزدیلی بازدید کنید.