بلوار اندرزگو، بلوار صبا، بن‌بست سوم، پلاک ۱۷۱ واحد ۱
6301 610 905 98+
تحویل سفارشات در تهران نهایتاً ۲ تا ۴ ساعت و در سایر استان‌ها حداکثر ۳ روز
رویه ارسال سفارش

سفارشات داخل شهر تهران به چند روش متفاوت و بنا بر انتخاب شما قابل ارسال هستند:

● پیک مجموعه ویپرزدیلی

در این روش شما باید زمان و ساعت تحویل را با توجه به زمان خالی ارسالات مجموعه، هنگام ثبت سفارش انتخاب کنید. هزینه ارسال با پیک مجموعه ویپرزدیلی درحال حاضر 45.000 تومان است و بین 1 تا 6 ساعت کاری ارسال می گردد.

توجه داشته باشید که مناطق نام برده شده در لیست زیر شامل ارسال با پیک مجموعه نمی‌باشد:
شمال غرب: بلوار گیاه شناسی، بلوار اردستانی، شهرک مروارید، آزاد شهر، وردآورد
غرب: بعد از کیلومتر13
جنوب غرب: جاده احمدآباد، شهرک فردوس، فیروز بهرام، مرتضی گرد
جنوب: شهرک رسالت، صالح آباد، 13 آبان، جوانمرد قصاب، دولت آباد، شهر ری
جنوب شرق: بعد از مشیریه
شرق: شهرک شهید بهشتی، شهرک سازمان آب، جاده تلو، جاده لشکرک
داخل مناطق مسکونی نظامی
توجه

هزینه ارسال برای برخی از مناطق خارج از محدوده ارسال پیک مجموعه، مشمول هزینه‌ای مازاد می‌شود( شهرک لاله، شهرک ارغوان، شهرک بهشتی، شهرک ولایت، دانشگاه امام حسین، کوی امام حسین، شهرک شهید شهپریان ).

● تحویل حضوری در فروشگاه

درصورت انتخاب دفتر ستارخان برای تحویل حضوری سفارشتان، 1 تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش با هماهنگی همکاران پشتیبانی می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

و درصورت انتخاب دفتر اندرزگو، 5 تا 6 ساعت پس از ثبت سفارش و با هماهنگی همکاران پشتیبانی می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

● پست پیشتاز

درصورتی که سفارشتان را قبل از ساعت 12:00 روز کاری ثبت نمایید، بسته شما در همان روز تحویل اداره پست می‌شود. و سفارشاتی که بعد از ساعت 12:00 ثبت شوند، روز کاری بعدی به اداره پست تحویل داده می‌شوند. مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین 3 الی 5 روز کاری پس از ارسال به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز درحال حاضر حدود 45.000 تومان است.

● ارسال سریع

مرسوله حداقل 1 و حداکثر 4 ساعت پس از ثبت سفارش به دست شما می‌رسد و هزینه پیک درمحل توسط شما پرداخت می‌شود.

● ارسال رایگان

سفارشات بالای 1 میلیون تومان توسط پست و رایگان ارسال می‌شوند.

توجه

اگر ساکن اطراف شهر تهران (مناطقی نظیر: شهریار، پرند، لویزان، اسلامشهر و…) هستید، باید از گزینه سوم یعنی پست پیشتاز استفاده نمایید. و درصورتی که بخواهید از گزینه اول یعنی ارسال سریع استفاده کنید، تمام هزینه ارسال به عهده شما مشتری گرامی می‌باشد.

ساعات اعلام شده از ساعت کاری مجموعه (10 صبح الی 8 شب) لحاظ میگردد و برای ارسال رایگان و ارسال پیک مجموعه بازه زمانی دقیق درج میگردد.

● تیپاکس

اگر که سفارشتان را در روزهای شنبه الی چهارشنبه قبل از ساعت 11:30 روزکاری ثبت نمایید، همان روز، و اگر پس از ساعت 11:30 ثبت سفارش کنید روز کاری بعد، بسته شما به تیپاکس تحویل شده و به گفته تیپاکس 24 الی 72 ساعت بعد به مقصد می‌رسد. اگر هم سفارشتان را در روز پنج شنبه تا قبل از ساعت 11:00 روزکاری ثبت نمایید، همان روز و اگر پس از ساعت 11:00 ثبت سفارش کنبد، روز شنبه بسته شما به تیپاکس تحویل داده می شود. هزینه ارسال با پست تیپاکس به صورت پس‌کرایه و به عهده مشتری محترم است.

● پست پیشتاز

تمام سفارشاتی که از ساعت 11:30 الی 20:00 ثبت شوند، صبح روز کاری بعد به اداره پست تحویل داده می‌شود.

مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین 3 الی 5 روز کاری پس از ارسال، به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز برای شهرستان درحال حاضر حدود 55.000 تومان است.

● ارسال رایگان

سفارشات بالای 1 میلیون تومان با پست پیشتاز و به صورت رایگان ارسال می‌شوند.

سبد خرید
×